MÜMDER TEKKART

Home / KURUM ANLAŞMALARI / MÜMDER TEKKART

MÜMDER Tekkart network sistemini benimsemiş bir üye avantaj programıdır. Herhangi bir şey alıp satmazsınız. Zorunlu üyelik aidat/ücretleri yoktur. Alışverişlerinizde kullanırsanız indirim/parapuan kazanırsınız. Tavsiye ettiklerinizde MÜMDER Tekkartı kullandığı müddetçe onların yaptıkları alışverişlerden de indirim/parapuan kazanırsınız. Diğer taraftan üye işyerleri için müşteri sadakat programı görevi üstlenen MÜMDER Tekkart, işyerlerine her daim müşterilerini elinde tutma imkanı vermenin yanında MÜMDER Tekkarta sahip olan diğer üye işyerlerinin müşterileri portföyüne ulaşma imkanı da sunmaktadır. Ayrıca profesyonel olarak bu işi yapmak isteyen, gelir elde etmek isteyen bireysel/kurumsal üyeler için alternatif gelir kaynakları mevcuttur. Aşağıdaki FORMU doldurarak MÜMDER Tekkart avantaj programından faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sunum için BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır.

MÜMDER TEKKART

Ücretsiz Üye Ol / Kazanmaya Başla
Tekkart, üyelerine bedava alışverişin yolunu açar.

Üye işyerlerinden yaptığınız tüm alışverişlerden parapuan kazanırsınız ve anında gelen SMS ile bilgilendirilirsiniz. Bu parapuanlarla yine üye işyerlerinde bedava alışverişin keyfini çıkarırsınız. Örneğin; üye işyeri olan marketten günlük alışverişinizi yaparsınız ve bu alışverişten kazandığınız parapuanlarla yine üye işyeri olan pastaneden bedava bir pasta alabilirsiniz. Ya da aracınızın bakımını yaptırır, kazandığınız parapuanlarla başka bir mağazadan aldığınız ayakkabı veya kuaför hizmetinizi bedavaya getirirsiniz. Üstelik bedava yaptığınız alışverişten de parapuan kazanırsınız.

Elektrik, internet, akaryakıt ve sigorta gibi zorunlu harcamalarınız için ulusal firmalarımızdan ya da online mağazalarımızdan da bedava alışveriş kazanırsınız.

Nasıl üye olurum
"Kayıt ol" butonuna tıklayarak kolayca üye olursunuz.

Nasıl alışveriş yaparım
Tekkart teknolojisi sayesinde bu bedava alışveriş keyfi o kadar kolaydır ki, üye iş yerlerimizde alışveriş sonrasında telefon numaranızı veya ID numaranızı söylemeniz yeter. Eğer parapuanla ödeme yapacaksanız bir de alışveriş şifrenizi söylersiniz. Online mağazalarda ise Tekkart web sayfası üzerinden ilgili mağazaya bağlanıp alışverişinizi yapmanız gerekir. Ulusal mağazalarda ise Tekkart web sayfası üzerinden başvuru yaparak ilgili hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nerede alışveriş yaparım
Öncelikle Tekkart uygulamasını Google Play veya Apple Store’dan telefonunuza indirin. Uygulamayı açtığınızda, üyeişyerlerinin bulunduğunuz noktaya en yakından itibaren listelendiğini göreceksiniz. Dilediğiniz üyeişyerini inceleyebilir, dilerseniz navigasyonla üyeişyerine kadar gidebilirsiniz. Tekkart web sayfasından da bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Puanlarımı ve harcamalarımı nasıl kontrol edebilirim
Tekkart uygulaması ve web sayfasından size özel hesabınıza girerek harcamalarınızı, puanlarınızı ve kazançlarınızı anlık takip edebilirsiniz

Tavsiye ettiğiniz her arkadaşınız da size puan kazandırır
Tekkartta alışverişin yanında tavsiye etmek de kazandırır. Arkadaşlarınıza, aplikasyon veya web üzerinden kolayca tavsiye gönderebilirsiniz. Onlar Tekkart ile avantaj elde ederken, yapılan bu alışverişlerden siz de parapuan kazanırsınız.

Girişimci Ol / Kazandırdığın Her Ciroya Ortak Ol

Bedava alışveriş yolu
Tekkart, üyelerine bedava alışverişin yolunu açar. Üye işyerlerinden yaptığınız tüm alışverişlerden parapuan kazanırsınız ve anında gelen SMS ile bilgilendirilirsiniz. Bu parapuanlarla yine üye işyerlerinde bedava alışverişin keyfini çıkarırsınız. Örneğin; üye işyeri olan marketten günlük alışverişinizi yaparsınız ve bu alışverişten kazandığınız parapuanlarla yine üye işyeri olan pastaneden bedava bir pasta alabilirsiniz. Ya da aracınızın bakımını yaptırır, kazandığınız parapuanlarla başka bir mağazadan aldığınız ayakkabı veya kuaför hizmetinizi bedavaya getirirsiniz. Üstelik bedava yaptığınız alışverişten de parapuan kazanırsınız.

Elektrik, internet, akaryakıt ve sigorta gibi zorunlu harcamalarınız için ulusal firmalarımızdan ya da online mağazalarımızdan da bedava alışveriş kazanırsınız.

Nasıl girişimci olurum
Tekkart’a Tekkart web sayfası üzerinden "Kayıt ol" butonuna tıklayarak kolayca üye olursunuz. Eğer size birisi tavsiyede bulunmuşsa, referans bölümüne size tavsiyede bulunan kişinin cep numarasını yazabilirsiniz. Girişimci olabilmek için Girişimci Lisansı almanız yeterlidir.

Nasıl alışveriş yaparım
Tekkart teknolojisi sayesinde bu bedava alışveriş keyfi o kadar kolaydır ki, üyeişyerlerimizde alışveriş sonrasında telefon numaranızı veya ID numaranızı söylemeniz yeter. Eğer parapuanla ödeme yapacaksanız bir de alışveriş şifrenizi söylersiniz. Online mağazalarda ise Tekkart web sayfası üzerinden ilgili mağazaya bağlanıp alışverişinizi yapmanız gerekir. Ulusal mağazalarda ise Tekkart web sayfası üzerinden başvuru yaparak ilgili hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nerede alışveriş yaparım
Öncelikle Tekkart uygulamasını Google Play veya Apple Store’dan telefonunuza indirin. Uygulamayı açtığınızda, üyeişyerlerinin bulunduğunuz noktaya en yakından itibaren listelendiğini göreceksiniz. Dilediğiniz üyeişyerini inceleyebilir, dilerseniz de navigasyonla üyeişyerine kadar gidebilirsiniz. Tekkart web sayfasından da bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Puanlarımı ve harcamalarımı nasıl kontrol edebilirim
Tekkart uygulaması ve web sayfasından size özel hesabınıza girerek harcamalarınızı, puanlarınızı ve kazançlarınızı anlık takip edebilirsiniz.

Girişimciler kazandırdıkları her ciroya ortak olurlar
Tekkartta girişimciler için çok büyük bir fırsat vardır. Hiçbir şey alıp satmadan ve hiçbir riske girmeden piyasadaki devasa alışveriş cirosundan pay almak mümkündür.

Piyasada bir tarafta müşteriler, bir tarafta da firmalar vardır. Müşteriler her zaman indirimli ve avantajlı alışveriş yapmak, firmalar ise dışarıdan yeni müşteri gelmesini ve her müşterisinin sadık hale gelmesini isterler.

İşte her iki tarafın istediğini hazır olarak sunan Tekkart’ta girişimciler, ister müşteri tarafını, ister firma tarafını, isterlerse de ikisini birden oluşturabilirler ve bu şekilde alınan satılan her şeyden ömür boyu kazanç sağlarlar. Böylece girişimciler gelirlerinin günden güne büyüdüğü bir işe sahip olurlar.

Ayrıca tavsiye ettiğiniz ve sisteme kazandırdığınız her firma, gelecekteki ticaretini güvence altına almak ister ve düzenli alışveriş yapan sadık müşteriler oluşturmak için onları sisteme kaydeder.

Firma tavsiye eden girişimciler, kaydedilen müşterilerin sadece o firmadan değil, üye işyeri olan diğer firmalardan, online mağazalardan, elektrik, internet, sigorta gibi zorunlu harcamalarından da pay alır. Örn; Sisteme kazandırdığınız üye işyeri 1000 müşterisini kaydettiğinde ve her müşteri aylık harcamalarının 1000 TL’sini Tekkart ile yaptığında 1.000.000 TL’lik bir ciro oluşur. Bu cironun belirli bir oranı size kazanç olarak aktarılır. Üstelik tavsiye edeceğiniz firma sayısında hiçbir sınırlama da yoktur.

Nasıl pasif gelir elde edilir
Bugün hemen herkes maaşla veya kendine ait işyeri üzerinden kazanç sağlamaktadır. Ancak bu kazancı çalışabildikleri sürece elde edebilirler. Bu aktif gelirdir.

Tekkart da ise siz bir kere alışveriş topluluğu kurarsınız ve bu alışveriş topluluğu size sürekli kazanç sağlar.

Tekkart da ise siz bir kere alışveriş topluluğu kurarsınız ve bu alışveriş topluluğu size sürekli kazanç sağlar.

Üyelik türleri
Ücretsiz Üyeler: Kendi alışverişlerinden ve sistemi tavsiye ettikleri direkt üyelerden kazanç sağlarlar.

Standart Girişimciler: Tekkart Gelirleri’nin ilk 3’ünden kazanç sağlar.

Profesyonel Girişimciler: Ekip ve organizasyon kurarlar. Kendisinin ve tüm ekibinin yaptığı satış ve alışveriş cirosundan kazanç elde ederler. Sisteme üye işyeri kazandırabilirler. Tekkart Gelirleri’nin tamamını kazanır ve kariyer yapma imkanına sahip olurlar.

Standart Üyeişyeri: Üyelendirme yapar ve üyelerinin diğer üye işyerlerinden yaptığı alışverişlerden kazanç sağlarlar. Ayrıca Standart Girişimci hakkı elde ederek 3 gelir kaleminden de kazanç sağlarlar.

Profesyonel Üyeişyeri: Üyelendirme ve üye işyeri kaydı yapar ve üyelerinin yaptığı alışverişlerden kazanç sağlarlar. Ayrıca Profesyonel Girişimci hakkı elde ederek Tekkart gelirlerinin tamamından faydalanırlar.

Tekkart gelirleri nelerdir?
Tekkart’ta Girişimciler için 9 ayrı gelir vardır. Standart Girişimciler sadece ilk 3 gelirden kazanç sağlarken, Profesyonel Girişimciler 9 ayrı gelirin hepsinden kazanç sağlarlar.

Kendi alışverişlerinizden kazanç
Aylık 1000 TL’lik harcamanız düşünüldüğünde ortalama %5’lik Tekkart kazancı ile yılda 600 TL’lik bedava alışveriş kazanırsınız.

Tavsiye kazancı
Tekkart bir kazan kazan sistemidir ve girişimci olarak sisteme kazandırdığınız her ciroya sizi ortak eder.

Girişimci olarak ekibinizi oluşturduğunuzda Tavsiye Kazancınız da işlemeye başlar. Sisteme sizin tavsiyenizle giren kişilerin yapacağı her alışverişten kazanç elde etmeye başlarsınız. Hem de üyelerinizin tavsiye ettikleri kişilerden de belli bir kademeye kadar kazanç elde edersiniz.

Girişimci kayıt kazancı
Yeni bir Standart Girişimci veya Profesyonel Girişimci lisans satışı yaptığınızda kazanç sağlarsınız.

Profesyonel ekip kurma kazancı
Artık profesyonel bir girişimcisiniz ve kendi kurduğunuz bir ekibe de sahip oldunuz. Bu ekip de sizin gibi kazan kazan mantığıyla çalışmaya devam eder. Dolayısıyla oluşturduğunuz ekipten gelecek yeni Profesyonel Girişimci lisans satışlarından da prim alırsınız.

Bu kazancı elde etmek için sistemde herhangi bir şart veya kota mecburiyeti yoktur.

Üye işyeri kayıt kazancı
Yeni bir Standart Üye işyeri ve Profesyonel üye işyeri lisans satışı yaptığınızda kazanç sağlarsınız.

Üye işyeri ekip kazancı
Profesyonel bir girişimci olarak sisteme yeni üye işyeri kaydedebilir ve cirosuna ortak olabilirsiniz. Aynı şekilde sizin ekibiniz de üye işyeri kaydetmeye devam eder. Sizin oluşturduğunuz ekipten gelecek yeni Profesyonel üye işyeri lisans satışlarından da prim alırsınız.

Bu kazancı elde etmek için sistemde herhangi bir şart veya kota mecburiyeti yoktur.

Üye işyeri tavsiye kazancı
Profesyonel Girişimci olarak tavsiye ettiğiniz üye işyerinin ücretsiz kaydettiği müşterilerin, hem o iş yerinden hem de diğer Tekkart üye işyerlerinden, online mağazalardan ve elektrik, internet, sigorta gibi hizmetleri sunan kurumsal mağazalardan yapacağı harcamalardan kazanç sağlarsınız.

Örneğin 5 işyeri kaydettiniz ve bu işyerleri 500 müşterisini sisteme üye olarak kaydettiğinde toplamda 2500 üyeye sahip olursunuz. Siz de bu sayede 2500 müşterinin alışveriş cirosuna ortak olursunuz. Bu müşteriler ister o işyerinde isterse anlaşmalı her noktada alışveriş yaptığında siz de kazanç elde edersiniz.

Üye işyeri danışmanlığı geliri
Tekkart’ın en önemli özelliklerinden birisi de sisteme katılan her üyeişyerine fiziki bir Danışman atamasıdır. Bu sayede üyeişyerinin sorunları anlık çözülebilmektedir. Ayrıca sistemin işletilmesi için gerekli eğitimler, takip ve raporlama çalışmaları da yapılmış olur. Danışmanlar Üye işyeri ile Tekkart Merkezi arasında bir köprü vazifesi görürler. Böylece üyeişyerine ücretsiz bir danışmanlık hizmeti de verilmiş olur.

Üye işyeri danışmanlığı hakkı sadece Üye işyeri Danışmanlığı Lisans eğitim kampını tamamlayan Profesyonel girişimcilere verilir.

Üye işyeri danışmanları yaptıkları bu hizmetin karşılığında üyeişyerinde kaydedilen müşterilerin hem o üye işyerinde hem de diğer Tekkart üyeişyerlerinde yaptıkları alışveriş cirosuna ortak olurlar.

Üye işyeri Danışmanı birçok üyeişyerine bu hizmeti vererek kazancını arttırabilir.

Örneğin 5 üye işyerine danışmanlık yapıyorsunuz. Bu üye işyerlerinin her biri 500 müşterisini sisteme kaydettiğinde toplamda 2500 üyeye sahip olursunuz. Siz de bu sayede 2500 müşterinin cirosuna ortak olursunuz. Bu müşteriler ister o işyerinde isterse anlaşmalı her noktada alışveriş yaptığında siz de kazanç elde edersiniz.

Kariyer geliri
Tekkart sisteminin temeli kazan kazan ilkesiyle, yapılan alışveriş cirolarının arttırılmasına dayanmaktadır. Sistemde her ciro döndüğünde üye işyeri kazanır, girişimci kazanır, Tekkart kazanır ve daha önemlisi ekonomimiz kazanır. Kariyer Geliri sadece Profesyonel girişimcilere tanınan bir haktır. Asıl hedef sistemde kendisinin ve ekibinin ürettiği ciroyu arttırmak ve ciro artışına göre Kariyer Geliri elde etmektir. Profesyonel Girişimciler anlık olarak kendisi ve ekibinin cirosunu takip edebilirler. Aylık 100 TL. den başlayıp 200.000 TL’ye kadar gelir elde edebilirler.

Tekkart teknolojisi her zaman üyelerine kazanç sağlar Tekkart’ın patentli yazılım teknolojisi sayesinde, Müşteriler;
Sisteme digital ortamda kolayca kayıt olurlar. Alışveriş ve puan bilgilerini her an görebilirler ve harcayabilirler.

Girişimciler;
Neredeyse hiç ıslak imzaya veya basılı dokümana gerek duymadan digital ofisinde her türlü çalışmalarını yapabilirler.

Üyeişyerleri;
Gereksinim duyacakları her türlü bilgiye panellerinden kolayca ulaşabilir ve Tekkart’ın benzersiz CRM altyapısı ile cirolarını kolayca arttırabilirler.

Tüm bu işlemler WEB ve aplikasyon üzerinden sade ve basit bir şekilde yapılabilir.

Üye İş Yeri Ol / Kazancını Katla

Kendi müşteri programınızı nasıl kuracaksınız
Her işletme üyelerine özel bir sisteme sahip olmak ister. Ancak bu sistemleri kurmanın maliyetli olması veya kurduktan sonra çalıştırılamaması nedeniyle genelde bu çabalar sonuç vermez.

Tekkart bu sorunların hepsine son veren teknolojik ve çalıştığı ispatlanmış sistemiyle, çok uygun maliyetle tüm bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılayan buluş niteliğinde bir sistemdir.

Öncelikle yapmanız gereken müşterilerinize vereceğiniz indirim oranı veya oranlarını belirleyerek bir defaya mahsus Tekkart Üye işyeri lisansı satın almaktır. Tekkart sizden bundan sonra aidat, yıllık bedel, bakım ücreti vs. adı altında ücret talep etmez.

Sisteme sahip olduğunuz andan itibaren size rehberlik yapacak, sorunlarınız olduğunda ilgilenecek ve eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir danışman Tekkart tarafından atanır. Piyasada ilk defa uygulanan bu yöntemle danışmanınız bu ciro artış yolculuğunda hep yanınızda olacaktır.

Tekkart’ta kasabaşı indirim yoktur. Çünkü kasabaşı indirim müşteriyi geri getirmez. Sadece anlık memnuniyet sağlar.

Tekkart ise puan sistemiyle çalışır. Müşteriniz alışveriş yaptığında tutarı indirimsiz ve tam olarak size öder. Bu ödemeden sonra Tekkart sistemi basit bir şekilde sizden bu alışveriş karşılığı olan indirimi tahsil eder ve üyenizin hesabına gönderir. Sizin adınıza müşteriye bir SMS gönderilerek yaptığı alışverişten ne kadar puan kazandığı bildirilir. Müşteri, bu puanı harcamak için tekrar sizi tercih eder. Üstelik bu SMS’ler için bir ücret de ödemezsiniz.

Alışveriş ve üye kaydını nasıl yaparsınız
Alışveriş ve üye kaydetmek çok kolaydır.

Size özel Tekkart üye işyeri uygulaması sayesinde tutar ve müşteri cep no ile alışverişi kolayca kaydedersiniz. Üyeler zaten alışverişlerinin Tekkart’a işlenmesini isteyeceklerdir.

Yeni üye kaydında ise karşınızdaki müşteri üyeniz değilse, ona “Bu alışverişinizden indirim istermisiniz” diye sorun. Büyük çoğunluk bunu isteyecektir. “O halde cep numaranızı rica ediyorum” deyin. Siz tutar ve cep no ile kaydınızı gerçekleştirdiğinizde sistem bu kişinin yeni bir müşteri olduğunu anlar ve size ad ve soyad sorar. Müşterinin adı ve soyadını da kaydettiğinizde artık Tekkart sisteminde bu üye ömür boyu sizin müşteriniz olarak kayıt edilmiş olacaktır. Ad soyad girme işlemi ilk kayıtta gerekli olup, daha sonraki alışverişlerde sadece üyenin cep no veya ID si ile rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. Sisteminiz kurulana kadar danışmanınız bu süreçlerde size destek olacaktır.

Tekkart üyeleri size nasıl ulaşır
Müşteriler Tekkart uygulamasını kullanırlar. Uygulamayı açtıklarında, üyeişyerlerinin bulundukları noktaya en yakından itibaren listelendiği görürler. Diledikleri üyeişyerini inceleyebilir, dilerlerse navigasyonla üyeişyerine kadar gidebilirler.

Ayrıca size özel açılan Tekkart web sayfanızda, firmanıza ait tüm bilgi ve kampanyalara ulaşabilirler. Tekkart’ın size özel yayınladığı bu sayfalar Google gibi arama motorlarında işletmenizin daha üst sıralarda görülmesini de sağlayacaktır.

Üyeleriniz puanlarını ve harcamalarını nasıl kontrol ederler
Tekkart uygulaması ve web sayfasından tüm üyelere kayıt oldukları an bir hesap açılır. Üyeler hesaplarına girerek harcamalarını, puanlarını ve kazançlarını anlık takip edebilirler.

Üyeişyerlerinin tüm ihtiyaçları tek bir platformda
Firmaların tüm ihtiyaçlarını tek bir platformla karşılayan Tekkart, web sayfasından, mobil uygulamaya, müşteri sadakat kartından, puan sistemine, SMS ve CRM hizmetinden sosyal medya platformuna kadar birçok hizmete tek bir kanaldan sahip olma imkanı sunar. Bu sayede sistemlerindeki tüm kasa, personel, müşteri, ciro hareketlerini anlık olarak işyerinde bulunmasa da takip edebilir. Tekkart ile edindiği istatistik bilgiler sayesinde en iyi müşterilerini ödüllendirebilir ve sektördeki durumunu anlayabilir.

POS vb bir cihaz almak zorunda kalmazsınız
Bulut teknoloji ile çalışan Tekkart, bu altyapısı sayesinde hiçbir ekstra donanıma ve cihaza ihtiyaç olmadan web ten ya da mobil uygulamadan sadece müşterilerin GSM numaraları ya da ID numaralarıyla işlem yapılmasını sağlar.

Müşteriler nasıl sadık olurlar
Mevcut müşterilerinizi alışveriş yaptıklarında sadece adı soyadı ve cep telefonu ile kolayca kaydeder ve onların ilk parapuanını yüklersiniz. Yüklediğiniz bu parapuan ile müşteriniz bedava alışveriş yapabilmek için tekrar sizi tercih eder. Bu durum müşteri geliş sıklığını ve müşteribaşı cirolarınızı arttırır.

Ayrıca kaydettiğiniz müşterileriniz sizin sayenizde akaryakıttan, gıdaya, giyimden elektriğe her sektörde puan kazanır ve bu puanlarla bedava alışveriş yapabilmek için yine sizi tercih ederler.

Tekkart nasıl yeni müşteri kazandırır
Çevrenizdeki ve tüm Türkiye’deki diğer üye işyerleri de üye kaydederler. Bu üyeler de ürün veya hizmet almak için aplikasyonu veya web sayfasını her açtıklarında sizi göreceklerdir. Bu sayede Tekkart ile bir market müşterisini kuaföre, kuaför de müşterisini o markete yeni müşteri olarak yönlendirir ve üye işyerleri arasında dayanışma sağlanmış olur.

Tekkart ile müşteriden elde ettiğiniz karı katlayın
Üye işyerleri kaydettikleri müşterilerin diğer tüm sektörlerdeki alışverişlerinden gelir elde ederler. Bunu bir örnekle açıklayalım:

Bir kafede, (aylık geliri 2000 TL olan Ahmet Bey adındaki) bir müşteriye 40 TL lik bir satış yapıldığını farzedelim. Bu durumda kafe, ortalama 10 TL lik bir kar elde eder.

Ahmet Bey bir daha bu kafeye hiç gelmeyebilir. Ama maaşından harcayabileceği daha 1960 TL si vardır ve üye işyeri bundan hiç pay alamaz.

Fakat kafe Ahmet Beyi Tekkart ile üye yaparsa, Ahmet Bey o kafeye hiç uğramasa bile kalan 1960 TL nin diğer üyeişyerlerinde harcanması sağlanır. Ahmet Bey o ay akaryakıt, market, giyim vb. alışverişini Tekkart üyeişyerlerinden yaptığında, onu kaydeden kafe bu tutar üzerinden ayrıca pay alır. Hem de sadece bir ay değil Ahmet Bey sistemi kullandığı sürece her ay bu gelir üye işyerine gelmeye başlar.

Bu sayede Ahmet Bey kafeye bir daha hiç gitmezse bile, kafe bir yılda Ahmet Beyden sadece 10 TL kazanacakken, Tekkart ile karını kat be kat arttırabilir.

Sisteme kazandırdığınız her yeni üyeişyerinin cirosuna ortak olun
Ayrıca üye işyerleri bölgelerindeki diğer firmaları da sisteme dahil ederlerse, onların kaydettiği müşterilerin her sektördeki tüm alışverişlerinden de ayrıca kazanç sağlarlar.

Tekkart’ta Muhasebe ile uğraşmazsınız
Ay içinde yapılan tüm ciroları, verilen ve harcanan puanları anlık olarak takip edersiniz.

Ay sonunda panelinizde fatura ve dekontunuz yayınlanır. Yapmanız gereken tek şey fatura ve dekontunuzun çıktısını alarak muhasebecinize vermeniz ve kayıt edilmesini sağlamanızdır.

Nakit geliriniz her ayın 15 inde hesabınızda
Verilen ve alınan puanlar aylık olarak mahsup edilir. Eğer alacağınız oluşmuşsa dilediğiniz zaman panelinizden ödeme emri verebilirsiniz. Ödemeniz her ayın 15’inde nakit olarak şirket banka hesabınıza aktarılır.