İçeriğe geç

Derneğimiz 28. Geleneksel İftar Programını Gerçekleştirdi

Derneğimiz, geleneksel iftar programının 28.’sini Üsküdar Mehmet Çakır Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Programımız Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlattı ve ardından ilahiler eşliğinde müzik dinletisi gerçekleşti.

Genel Başkanımız Engin Genç konuşmasında, “Marmara Üniversitesi mezunu olmanın gururunu yaşayan onbinlerce insandan biri olarak, öğrenci kardeşlerimizin burs hayatından mezuniyetlerine kadar her platformda yanlarında olup destek sağlıyoruz. Kişisel gelişimleri ve sosyalleşmeleri adına birçok etkinlik düzenliyoruz” dedi.

Sonrasında Dernek kurucularından Hasan Güneş, Marmara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Abdullah Demir ve Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu söz aldı. Konuşmacıların ortak vurgusu, Gazze ve Filistin’de müslümanlara uygulanan soykırım oldu.

Etkinliğe Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Marmara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hasan Korkut, Üsküdar Belediye Başkan Vekili Zekeriya Şanlıer, Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Arslan, önceki dönem Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Genç ve THY Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mecit Eş, Eğitim-Bir-Sen İstanbul 9. Şube Başkanı Bilal Bozkurt gibi önemli isimler katıldı.